درخشش دبیران تربیت‌بدنی زرند در رقابت‌های استانی
درخشش دبیران تربیت‌بدنی زرند در رقابت‌های استانی

ورزش - معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان زرند از کسب مقام سوم دبیران تربیت بدنی شهرستان زرند در سی‌مین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی تربیت بدنی استان خبر داد.

ورزش – معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش شهرستان زرند از کسب مقام سوم دبیران تربیت بدنی شهرستان زرند در سی‌مین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی تربیت بدنی استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار زرند ما، فرهاد اسدی با تبریک این موفقیت به دبیران درس تربیت بدنی زرند اظهار کرد: سی‌مین دوره رقابت‌های علمی و تخصصی دبیران تربیت‌بدنی استان کرمان در ۷ رده سنی برگزار شد.
وی افزود: شرکت‌کنندگان این دوره در رشته‌های فوتسال، والیبال، هندبال، بسکتبال، تنیس روی میز، بدمینتون، طناب‌زنی، آمادگی جسمانی و دوی ۱۲۰۰ متر به همراه آزمون تئوری به مدت ۲ روز با یکدیگر به رقابت پرداختند.
اسدی خاطرنشان کرد: در پایان این رقابت‌ها تیم‌های آقایان و بانوان شهرستان زرند توانستند مقام سوم را کسب نمایند.
گفتنی است در بخش آقایان و در رده‌‌های سنی اول، دوم و چهارم به ترتیب آقایان سید محمدحسین امیری، حجت فرخی و حسن نکویی از زرند به مقام دوم رسیدند.
در بخش بانوان نیز خانم زهراالسادات امیری در رده سنی چهارم به مقام اول رسید و خانم‌ها مهری پورمرادی و زهرا سلیمی موفق به کسب مقام سوم رده‌های سنی دوم و پنجم شدند.
همچنین خانم مهری پورمرادی در آزمون تئوری موفق به کسب مقام اول استان شد.