بخش صنعت توقع ما را محقق نکرده است
بخش صنعت توقع ما را محقق نکرده است

سرپرست فرمانداری زرند در دیدار با مقامات قضایی این شهرستان به بیان رویکرد جدید فرمانداری پرداخت.

سیاست – سرپرست فرمانداری زرند در دیدار با مقامات قضایی این شهرستان به بیان رویکرد جدید فرمانداری پرداخت.

به گزارش زرند ما، علی صادق‌زاده در این دیدار با تقدیر از زحمات دادگستری و دادستانی این شهرستان گفت: باید بپذیریم یک‌سری مشکلات وجود دارد و ما به دنبال تعریف رویکرد جدید در شهرستان هستیم.

وی به ظرفیت‌های موجود در زرند اشاره و تصریح کرد: وزیر صمت در سفری که به زرند داشت این حجم از سرمایه‌گذاری و اشتغال در مجموعه شهرستان زرند را عجیب و باورنکردنی دانست.

صادق‌زاده، فولاد زرند را در خاورمیانه بی‌نظیر عنوان کرد و افزود: نزدیک به ۷ هزار نفر نیرو جذب این مجموعه شده و قرار است تعداد دیگری نیروی بومی نیز جذب شود.

وی خاطرنشان کرد: هنوز خواست دستگاه‌های قضایی و اجرایی از مجموعه صنعتی شهرستان محقق نشده و این بخش باید در زمینه‌های مختلف نقشی پررنگ ایفا کند.

سرپرست فرمانداری زرند با تاکید بر وحدت میان دستگاه‌ها و مردم افزود: نگاهمان این است که همه را به یکدیگر نزدیک کنیم و نباید انرژی‌مان را صرف مسائل حاشیه‌ای کنیم که هیچ ارزشی ندارند.

وی ادامه داد: باید جهت پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی تلاشمان را مضاعف کنیم و میزان پرونده‌های ورودی به دستگاه قضا کاهش پیدا کند.

صادق‌زاده خواهان دیدار با مقامات کشوری برای پیگیری حقوق و اعتبارات شهرستان از طریق پایتخت شد و گفت: اگر در تهران سماجت کردیم اعتبارات هم تخصیص می‌یابد.

وی اذعان کرد: مردم زرند لایق بهترین‌ها هستند اما متاسفانه ما کوتاهی و سهل‌انگاری کرده‌ایم.

حجت‌الاسلام محمود محمدی، رییس دادگستری زرند نیز در این دیدار خواستار تداوم تعامل فرمانداری زرند با دستگاه قضا شد و گفت: با نزدیک شدن به ایام انتخابات زمینه‌ها برای دامن‌زنی به حواشی فراهم می‌شود و ناخوشایندی‌هایی پیش می‌آید که امیدواریم با تدبیر حضرتعالی شاهد چنین وضعیتی نباشیم و وحدت و همدلی حتی در ایام انتخابات جریان داشته باشد.

سیدمهدی قویدل، دادستان زرند نیز در این دیدار با ابراز خرسندی از سبقه صادق‌زاده در دستگاه فرمانداری، اظهارکرد: مشکلات اقتصادی منجر به بروز آسیب‌هایی شده که حل آن‌ها نیازمند همکاری دستگاه اجرایی با دستگاه قضایی شهرستان است.

وی با تاکید بر رصد آسیب‌های اجتماعی افزود: یکی از وظایفی که به ما محول شده، رصد عملکرد ادارات و دستگاه‌هاست تا از تضییع حقوق عامه جلوگیری کنیم و بتوانیم به نتیجه خوبی در جامعه و نظام برسیم.
قویدل خواستار همکاری فرمانداری با دادستانی برای رصد دستگاه‌های دولتی شد.
انتهای خبر / خبرنگار: نریمان جعفری