صادق‌زاده خواستار شفاف‌سازی نحوه جذب نیرو در زیسکو شد
صادق‌زاده خواستار شفاف‌سازی نحوه جذب نیرو در زیسکو شد

سرپرست فرمانداری زرند گفت: «باید روند جذب نیرو در مجموعه‌ی فولاد زرند ایرانیان شفاف‌سازی بشود و شورای تامین در جریان روند عملیاتی شدن آن قرار بگیرد».

اقتصاد ـ سرپرست فرمانداری زرند گفت: «باید نحوه‌ی جذب نیرو در مجموعه‌ی فولاد زرند ایرانیان شفاف‌سازی بشود و شورای تامین در جریان روند عملیاتی شدن آن قرار بگیرد».

به گزارش خبرنگار زرند ما، علی صادق‌زاده، روز دوشنبه هفدهم تیرماه، در نشست مشترک با مسوولان شرکت فولاد زرند ایرانیان که با حضور مقامات قضایی و اطلاعاتی شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: «از لحظه‌ی کلنگ‌زنی پروژه فولاد زرند ایرانیان تا به امروز که زیسکو به این عظمت رسیده است در کنار این مجموعه بوده‌ام.».

وی افزود: «افق بلندمدت میدکو جای تقدیر فراوان دارد و خرسندیم از اینکه چرخه‌ی کامل تولید فولاد در زرند راه‌اندازی شده است».

صادق‌زاده با تقدیر از شورای تامین برای حمایت از میدکو در بحران‌ها و مسایل مختلف، خاطرنشان کرد: «مجموعه‌ی فعلی ماحصل این حمایت‌ها است و ما این مجموعه‌ها را فرزندان خودمان می‌دانیم چرا که اگر صنعت به مرحله تولید برسد، بسیاری از آسیب‌ها و دغدغه‌های اجتماعی نیز رفع خواهند شد».

وی ادامه داد: «نگاه ما نیز به این صنایع بلندمدت است و می‌خواهیم هم در کنار شما باشیم و هم شفاف‌سازی صورت بگیرد».

سرپرست فرمانداری زرند با بیان این‌که وقتی زیسکو به مرحله تولید برسد، توقع داریم در ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز در شهرستان ایفای نقش کند، تصریح کرد: «ما در صداقت و درست‌کاری مدیران میدکو هیچ شکی نداریم اما اعضای شورای تامین باید از مسایل در این مجموعه آگاه شوند چرا که می‌خواهیم در کنار شما باشیم و خواسته‌ی ما شفاف‌سازی است».

وی با تاکید بر افزایش حجم گزارشات میدکو به شورای تامین شهرستان، گفت: «اگر مواردی هست که قصد ایجاد مشکل در راه تولید را دارند باید به ما اعلام شود تا با  آن‌ها مقابله کنیم».

صادق‌زاده با بیان این‌که رویکرد شما باید توجه به شهرستان باشد، عنوان کرد: «باید در روند جذب نیروها شفاف‌سازی بشود و شورای تامین در جریان نحوه‌ی عملیاتی شدن آن قرار بگیرد».

وی با تاکید دوباره بر شفاف‌سازی در راستای جذب نیرو، یادآور شد: «مردم باید به نظام خوش‌بین باشند و این وظیفه‌ی ماست که اگر در انجام آن کوتاهی کنیم، یعنی کاری انجام نداده‌ایم. مردم بزرگترین سرمایه‌ی این نظام‌اند و تلاش ما جلب رضایت ایشان است».

این مقام مسوول ضمن تاکید بر حرکت هماهنگ میدکو با شورای تامین، افتتاح پروژه فاضلاب شهری زرند را ارزشمند دانست و بیان کرد: «توقع ما این است که برای افتتاح این پروژه، معاون رییس‌جمهور و یا وزیر کشور به زرند سفر کند. این پروژه یک سرمایه‌گذاری عظیم است که حضور سران کشوری می‌تواند به نفع مجموعه‌ی میدکو تمام شود».

صادق‌زاده در پایان بار دیگر خواستار ارتباطات بیشتر و شفاف‌سازی مجموعه میدکو شد.

انتهای پیام / خبرنگار: نریمان جعفری