راهیابی ۱۷ دانش‌آموز زرندی به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری
راهیابی ۱۷ دانش‌آموز زرندی به مرحله کشوری مسابقات فرهنگی و هنری

معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش زرند از راه‌یابی 17 دانش‌آموز زرندی به مرحله‌ی کشوری سی و هفتمین دوره‌ی مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.

معاون پرورشی، تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش زرند از راه‌یابی ۱۷ دانش‌آموز زرندی به مرحله‌ی کشوری سی و هفتمین دوره‌ی مسابقات فرهنگی و هنری خبر داد.

به گزارش زرند ما، فرهاد اسدی با تبریک این موفقیت به دانش آموزان و جامعه فرهنگی شهرستان، اظهارکرد: «سی و هفتمین دوره‌ی مسابقات فرهنگی و هنری با شرکت ۱۲ هزار و ۹۸۱ دانش‌آموز زرندی در۶۶ رشته برگزار شد».

وی افزود: «قریب به هزار نفر از شرکت‌کنندگان حائز رتبه برتر شهرستانی و ۱۰۵ نفر نیز موفق به کسب رتبه برتر استانی شدند».

اسدی خاطرنشان کرد: «در این دوره از مسابقات، تعداد ۱۷ دانش‌آموز دوره‌ی دوم متوسطه در بخش انفرادی و گروهی توانستند به مرحله کشوری مسابقات راه پیدا کنند».

نفرات راه‌ یافته به مرحله کشوری سی و هفتمین دوره‌ی مسابقات فرهنگی و هنری به شرح زیر است:
دانش‌آموزان، فاطمه نعیمی و فاطمه حسن‌خانی در رشته پته‌دوزی، الهه امیری در رشته رنگ روغن، هانیه ترک‌زاده در رشته پاستیل، ملیکا حسن‌زاده در رشته کاریکاتور، فاطمه پوررحمانی در رشته مدادرنگ، ریحانه علی‌زاده در رشته قلم‌زنی، فائزه فیروزی در رشته طراحی ذغال، فاطمه زارعی در رشته شعر، فاطمه محمدی در رشته نقاشی، مریم رضازاده در رشته فیلم کوتاه و ابوالفضل ثمره در رشته قلم‌زنی مس به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند.
همچنین فاطمه مومنی، رقیه اسماعیلی، فاطمه عرب، فاطمه اکبرزاده و نجمه مهدوی نیز در رشته گروهی نمایشنامه‌خوانی با کسب رتبه برتر به مرحله کشوری صعود کردند.

انتهای پیام / منبع: روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان زرند