حجاب باعث ایجاد امنیت فکری می‌شود
حجاب باعث ایجاد امنیت فکری می‌شود

امام جمعه یزدان‌شهر گفت: «رعایت حجاب باعث ایجاد امنیت اجتماعی و فکری می‌شود و باید به آن توجه کرد».

امام جمعه یزدان‌شهر گفت: «رعایت حجاب باعث ایجاد امنیت اجتماعی و فکری می‌شود و باید به آن توجه کرد».

به گزارش خبرنگار زرند ما، حجت‌الاسلام علیرضا سهرابی در نشست شورای اداری شهرستان زرند به مناسبت هفته بزرگداشت نماز جمعه، با اشاره به فرمایشات بنیان‌گذار جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب اظهار کرد: «نماز جمعه یکی از برکات نظام جمهوری اسلامی ایران است».

وی افزود: «همه‌ی ما به عنوان خادمین انقلاب و نماز جمعه باید مشکلاتی را که منجر به دور شدن مردم از شرکت در نماز جمعه می‌شود، رفع کنیم».

حجت‌الاسلام سهرابی طرز تفکر نادرست را یکی از مهم‌ترین موانع اعتلای نمازجمعه دانست و خاطرنشان کرد: «اگر این تفکرات اصلاح شود، نمازجمعه رویه‌ی خود را ادامه خواهد داد».

وی با تاکید بر اهمیت توجه به خطبه‌های نماز جمعه و دغدغه‌های امام‌جمعه، ادامه داد: «باید با اخلاص بیشتر در برگزاری هرچه شکوه‌مند تر این اجماع بزرگ کمک کنیم».

امام جمعه یزدان‌شهر بد‌حجابی و بی‌حجابی را نشات گرفته از تهاجم فرهنگی و عوارض رویارویی با جبهه‌ی شیاطین دانست و گفت: «رضاخان با زور نتوانست حجاب را از خانواده‌های ما بگیرد اما متاسفانه اکنون ضدفرهنگ بی‌حجابی توسط خانواده‌ها درحال رواج است».

وی عنوان کرد: «حفظ حجاب نه تنها باعث مبارزه با تهاجم فرهنگی بلکه باعث ایجاد امنیت اجتماعی و فکری می‌شود و باید به آن توجه کرد».

 انتهای پیام / خبرنگار: نریمان جعفری